Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

CARRANTUOHILL 30 lat !

 Rybnik

 Teatr Ziemi Rybnickiej
 ul. Plac Teatralny 1

 10.11.2017

 18:00

 Ceny biletów

Wszystkie dotychczasowe jubileusze zespołu CARRANTUOHILL, z oczywistych względów, odbywały się w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Nie inaczej będzie 10 listopada br, kiedy to Carrantuohill`om stuknie „trzydziestka”. Kilka tysięcy koncertów rozsianych po całym świecie, kilkadziesiąt razy okrążona ziemia, wydanych 15 płyt, Fryderyk, Złota płyta, Platynowa płyta, liczne nagrody i wyróżnienia, tysiące poznanych ludzi… i to wszystko zaledwie w 30 lat !

Carrantuohill na swoje urodziny zaprosił wielu wspaniałych gości. Swoją obecność już potwierdzili m.in.: Irek Krosny, Jurek Owsiak, Robert Kasprzycki, dudziarze szkoccy, 2 grupy tańca irlandzkiego. Będą też zaprzyjaźnieni muzycy z zagranicy (m.in. Djamel Touill z Francji..).

Tak naprawdę to do samego końca nie będzie wiadomo, co tam się będzie działo ! Ale działo się będzie Wszak 30 lat na scenie, nieprzerwanie, w niezmiennym składzie, to już nie lada sukces.

Carrantuohill szykuje też nową płytę. Jej premiera odbędzie się właśnie w Rybniku, właśnie 10 listopada !

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali